۳ تیر ۱۴۰۰
  • telegram
  • instagram
  • aparat
  • bale
  • soroush

از خانواده تا خدا – اولین جلسه

اولین جلسه از خانواده تا خدا، با موضوع «همسرداری ناب» توسط جناب آقای دکتر هادی بهرامی احسان، استاد دانشگاه تهران، برگزار شد. صوت این جلسه نیز از همین جا در دسترس است.

سلسله جلسات «از خانواده تا خدا» با محوریت همسرداری ناب، برای آموزش هر چه بیشتر قشر مذهبی و با رویکردی علمی – دینی برگزار شد. در این جلسه که توسط جناب آقای دکتر هادی بهرامی احسان، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و استاد این دانشگاه، برگزار شد، نکاتی پیرامون همسرداری بیان شد.

رفتار در خانواده به عنوان کانون اصلی اجتماع، نیاز مند آموزش است. بسیاری از ما برای همسرداری آموزش ندیده ایم و پاره ای از اختلافات پیش آمده در خانواده، می تواند تبدیل به یک تعارض در زندگی زناشویی و در نتیجه مسایل بسیاری شود. خانواده ای که در آن بنا بر این بود که اصل آرامش ایجاد شود، در بعضی موارد خود عامل تنش و ناراحتی می شود.

خوشبختانه بسیاری از مسایل خانوادگی، با آموزش قابل حل و پیشگیری هستند. به همین علت است که این دوره توسط دکتر بهرامی احسان برگزار شده و در آن تلاش می شود تا با یک نگاه ریشه ای، اولا ریشه ی اصلی تعارضات در خانواده پیدا شده، و راه حل هایی برای حل این مشکلات با رویکردی دینی و اسلامی، ارائه شود.

صوت این جلسه از طریق زیر قابل دسترسی است. برای پخش صوت این جلسه کافی ست روی مثلث پخش کلیک کنید.

قبلی «
بعدی »

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین دیدگاه‌ها

اخبار

تصادفی

جهان