اساتید و مشاوران

در این بخش اساتید دانشگاهی و مشاورانی که در عالی مشاور مشغول به ارائه ی خدمات روانشناسی هستند را خواهید یافت.
دکتر هادی بهرامی احسان

دکتر هادی بهرامی احسان عضو هیئت علمی دانشگاه تهران و استاد دانشکده ی روانشناسی و علوم تربیتی است. از ایشان قریب صد مقاله ی علمی منتشر و ۹۰ رساله ی کارشناسی ارشد و دکتری به تصویب رسیده است. ایشان تجربه ی گسترده ای حوزه ی مشاوره داشته و خدمات روانشناختی تخصصی به خانواده ها ارائه می کنند. ایشان هم چنین در زمینه ی مطالعات علوم انسانی اسلامی مبتنی بر قرآن نیز فعال است و در این حوزه در کنار مدرسه ی قرآن دانشگاه تهران، مشغول فعالیت و پژوهش می باشد.

دکتر زینب بهرامی

دکتر زینب بهرامی هیپنوتراپیست و متخصص روانشناسی مثبت از دانشگاه UNSW استرالیا است. او در طول تحصیل در مقطع دکتری و پس از آن با دانشگاه پنسیلوانیای آمریکا و انجمن جهانی روانشناسی مثبت در زمینه ی بکارگیری روشهای درمانی مثبت در درمان انواع بیماری های روانی همکاری داشته است. ایشان در حال حاضر در ایران مشغول تدریس در دانشگاه و ارائه خدمات روان شناسی می باشد. تمرکز وی درمان اختلالات اضطرابی، افسردگی و شخصیت با استفاده از تکنیک های به روز روانشناسی مثبت است.

دکتر محمدرضا رضا زاده

دکتر رضازاده، از متخصصین بسیار با تجربه ی روانشناسی خانواده در ایران با بیش از بیست سال سابقه ی کار دانشگاهی و کلینیکال به شمار می روند. ایشان صاحب مقالات و تألیفات متعددی است و هم اینک از وجود ایشان، در کلاس و کلینیک، بسیاری از خانواده ها به خوبی بهره مند می شوند.

دکتر رضا پورحسین

دکتر رضا پورحسین سردبیر نشریه‌ی روانشناختی رویش است. و در کارنامه ی خود ریاست شبکه ی چهار، دو ، مستند و هم اینک معاون سیمای جمهوری اسلامی ایران را دارد. ایشان تجربه ی گسترده ای در حوزه ی مشاوره ی کودک داشته و خدمات روانشناختی تخصصی به خانواده ها ارائه می کنند. تخصص اصلی ایشان زمینه ی کودک و نوجوان است و با بیش از بیست سال سابقه ی دانشگاهی و کلینیکال، مشغول ارائه مشاوره روانشناسی هستند.

دکتر مریم عباسی

دکتر مریم عباسی دانش آموخته ی دکتری روانشناسی سلامت از دانشگاه تهران است و هم اکنون عضو هیئت علمی دانشکده ی روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران می باشد. ایشان در حوزه ی روان درمانی جزو پیشتازان رویکرد هیجان مدار (EFT) در زوج درمانی است و در حوزه ی درمان های تجربه ای، با رویکرد مبتنی بر بهوشیاری (مایندفولنس) و درمان پوشی فشرده و کوتاه مدت (ISTDP) است.

دکتر فاطمه فیاض

دکتر فاطمه فیاض دانش آموخته ی دکتری روانشناسی سلامت از دانشگاه تهران است و هم اکنون استاد مدعو دانشکده ی روانشناسی و علوم تربیتی دانشگاه تهران می باشد. ایشان هم چنین دبیر هسته ی علمی پژوهشی قرآن و روانشناسی دانشگاه تهران نیز بوده و تألیفات متعدددی در حوزه ی افسردگی و درمان آن از منظر قرآن، شادکامی و مهارتهای آن و تربیت کودک با رویکرد دینی دارند.