Page Title Image

درباره ی عالی مشاور


مطمئن مشاوره کنید!
+
خانواده ی مراجعان عالی مشاور
+
ساعت مشاوره
+
مشاوران
حوزه های ارائه خدمات

چرا عالی مشاور؟

همه ی ما با مسایل روانی مواجه شده و با آن ها درگیر هستیم. مسایلی که می توانند فردی باشند (مانند اضطراب و افسردگی) و یا از روابط بین فردی ناشی شوند (مانند مسایل خانوادگی، طلاق و خیانت). در این دنیای مدرن امروزی، به جرئت می توان گفت که مسایل ناشی از روان، پررنگ تر و بیشتر شده است. در این میان، اهمیت خدمات روانشناسی مبتنی بر دانش و تجربه، و دین و شرع از سوی دیگر، بیش از پیش احساس می شود. بسیاری از این مسایل، به طور جدی می توانند زندگی فرد فرد ما را تحت تأثیر قرار داده و شادکامی و احساس رضایت را از ما بگیرند. یک روانشناس مجرب با اتکا بر دانش و مهارت خود، می تواند به بسیاری از مسایل روانی شما پاسخی درست داده و با کمک شما، مشکلات را برطرف نماید. اینگونه است که احساس رضایت و شادکامی، موفقیت و حضور در اجتماع، احساس سبکی و با ارزش بودن و مهم تر از همه، سعادتمندی، با کمک روانشناسان، به زندگی شما باز می گردند.

در عالی مشاور تلاش کرده ایم تا علم را با کمک اساتید دانشگاه تهران، دانشگاه علوم پزشکی ایران و دانشگاه های دیگر معتبر تهران، با تعهد و اخلاق، و دید دین مداری در هم بیامیزیم تا مشاوره ای حرفه ای، مبتنی بر اصول بروز علمی و مفید را برای شما بوجود آورده، و با همراهی شما بتوانیم گامی برای سلامت روانی شما، و جامعه برداریم.

مجموعه کلینیک عالی مشاور، تحت نظارت جناب آقای دکتر هادی بهرامی احسان، عضو هیئت علمی دانشگاه تهران، اداره می شود.

ساعات فعالیت کلینیک

در صورتی که نیاز به مشاوره با مشاوران مجموعه ی عالی مشاور را دارید می توانید با شماره ی کلینیک تماس حاصل کرده و زمان خود را رزرو نمایید.
شنبه
۹ صبح - ۶ بعد از ظهر
یک شنبه
۹ صبح - ۹ بعد از ظهر
دوشنبه
۹ صبح - ۹ بعد از ظهر
سه شنبه
۹ صبح - ۹ بعد از ظهر
چهارشنبه
۹ صبح - ۶ بعد از ظهر
پنج شنبه
۹ صبح - ۶ بعد از ظهر
جمعه
برای روز دیگری وقت بگیرید

با مشاوران حرفه ای مجموعه ی عالی مشاور آشنا شوید.

مجموعه ای حرفه‌ای، دانشگاهی و مجرب