خدمات

در عالی مشاور خدمات روانشناسی برای مسایل فردی، و بین فردی (خانوادگی، زوجین و مسایل اجتماعی) ارائه می شود.

از آن جا که انسان موجودی پیچیده است، از مسایل متنوعی رنج می برد. این مسایل را به صورت دسته بندی شده برای شما گردآوری کرده ایم.

مشاوره ی فردی، متدی کلینیکال است که در آن مراجعان به صورت رو در رو، پیرامون مسایلی که غالبا درگیر آن هستند، و برای زندگی و سلامت روانی آن ها ایجاد مشکل کرده است، صحبت می کنند. به طور معمول این جلسات با ارائه ی راهکار هاو تکالیفی از سوی رواندرمان گر همراه است. این مشاوره، به فرد کمک می کند تا در محیطی امن و به دور از قضاوت، مسایل خود را بیان کرده و راهکار های علم روانشناسی را برای آن مسئله، دریافت کند.

Gallery Thumb 1 Gallery Thumb 2 Gallery Thumb 3 Gallery Thumb 4 Gallery Thumb 5 Gallery Thumb 6 Gallery Thumb 7 Gallery Thumb 9 Gallery Thumb 10 Gallery Thumb 11 Gallery Thumb 12

حوزه های مشاوره ی فردی:

اعتیاد

وابستگی به مواد مخدر، وابستگی به بازی های کامپیوتری یا اینترنت، دیگر غیرقابل حل نیست. عالی مشاور با استفاده از نتایج پژوهشها و تجربیات درمانی، در کنار شماست.

افسردگی

آیا احساس ناامیدی می کنید؟ آیا انگیزه کافی ندارید؟ آیا حوصله شرکت در برنامه های اجتماعی و تفریحی را ندارید؟ اکنون افسردگی به راحتی قابل تشخیص و قابل درمان است. به تیم درمانی ما بپیوندید.

استرس و اضطراب

اکنون میلیون ها نفر در سرتاسر جهان درگیر مشکل اضطراب و استرس اند. تقریبا در رتبه بندی های اختلالات، اضطراب و استرس همواره در صدر جدول بوده است. اما اکنون درمانهای کارآمدی به میدان آمده اند. عالی مشاور در خدمت شماست.

خانواده

تکیه گاه آرامش و ایمنی ما، خانواده ماست. خانواده یکی از منابع مهم تولید سلامت یا بیماری روانی و رضایت یا نارضایتی است. خانواده شما در چه حالی است؟ آیا از خانواده ای شاد و پرانرژی، مسئولیت پذیر و کارآمد برخوردارید؟ اگر احتمالا در خانواده با مشکلی مواجه هستید، عالی مشاور با کادر مجرب خود در خدمت شماست.

مشاوره ازدواج

دغدغه انتخاب دارید؟ نمی توانید تصمیم بگیرید؟ مطمئن نیستید که انتخابتان درست است؟ عالی مشاور در کنار شماست، با ما مشارکت کنید، اینجا بهترین ها به شما مشورت خواهند داد.

خیانت زناشویی

آیا درباره ی زندگی با همسرتان به بن بست رسیده اید؟ فکر می کنید مطمئن هستید که روابط پنهانی وجود دارد؟ گاهی تصمیم به انتقام گرفته اید؟ راه حل های مناسب را از روان شناسان عالی مشاور بخواهید.

وسواس

شست و شوی مکرر دست ها، حمام های طولانی یا دغدغه ها و فکر های طولانی که به پایان نمی رسد، آزار دهنده و رنج آور است. اما دیگر درنگ جایز نیست. ضرورتی ندارد تا اینهمه دلشوره و دغدغه را تحمل کرد. روانشاسان بالینی برای درمان وسواس روشهای کارآمدی دارند.

طلاق

اگر درگیر طلاقید و احتمالا استرس بزرگی را تجربه می کنید، اگر مطمئن نیستید که راهی را که انتخاب کرده اید راه درستی است و یا در بن بست زندگی مشترک گیر افتاده اید، عالی مشاور روان شناسان با صلاحیت و امینی را دراختیار شما قرار می دهد. تردید نکنید، شاید فردا دیر باشد.

کودک، نوجوان و جوان

مهمترین سرمایه ی زندگی ما فرزندان ما هستند و در این شرایط پر حادثه ی اجتماعی، تربیت سالم جوانان و نوجوانان بسیار دشوار است. اگر در این حوزه با مشکلی مواجه شده اید و یا درباره ی رفتارهای فرزندانتان ابهام و سوالی دارید، عالی مشاور یک راه حل مناسب برای شماست. عالی مشاور با استفاده از راهنمایی استادان دانشگاه و متخصصان تربیتی در کنار شماست.

مشاوره تحصیلی

بخش بزرگی از آینده نوجوانان، درگیر انتخاب راه درست و صحیحی است که باید در زندگی به سمت آن حرکت کنند. مسایلی که دانش آموزان در مدارس درگیر آن هستند، مقوله‌ی مهمی است که می توان برای آن از کمک مشاوران استفاده کرد.


به تنهایی آسیب ندیده ایم، و به تنهایی نیز درمان نخواهیم شد. کارل گوستاو یونگ

متد گروه درمانی یک متد روانشناسی نوین است که در آن افراد به جای مشاوره ی فردی، به صورت گروهی با هدایت و رهبری یک روانشناس مجرب، به درمان می پردازند. از آنجا که درمان به صورت گروهی است، افراد در کنار یک دیگر قرار می گیرند و تلاش میکنند تا با حمایت یک دیگر و رهبری گروه درمان گر، به حل و فصل مسایل خود بپردازند. این درمان، درمانی ویژه برای بسیاری از اختلالات است و به ویژه برای مسایلی که فرد با اجتماع درگیر می باشد (مانند اضطراب از جمع، کم رویی و یا افسردگی) مفید می باشد. در مقابل برخی دیگر از مشکلات را باید تنها به صورت فردی درمان کرد و جنبه ی گروه در ان ها کمرنگ تر است. گروه درمانی معمولا نتایج سریع تری از درمان فردی دارد و یک تکنیک بسیار موثر برای بسیاری از مسایل و مشکلات مربوط به روان است.

سید مرتضی عقدایی

سید مرتضی عقدایی

درمانگر وجودی

سید مرتضی عقدایی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد رشته ی روانشناسی بالینی از دانشگاه شهید بهشتی است و مدت دو سال است که به صورت ویژه روی گروه درمانی کار می کند.

امیرحسن جوادی

امیرحسن جوادی

درمانگر پویا

آقای امیرحسن جوادی فارغ التحصیل کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی از دانشگاه تهران است و بیش از دو سال است که به صورت ویژه روی گروه درمانی پویا تمرکز دارد.

ویدئوهای گروه درمانی

در این بخش با استفاده از چند ویدئوی کوتاه و مفید، توضیحاتی درباره ی گروه درمانی و ويژگی های آن ارائه شده است.

شما نیز می توانید عضوی از گروه ها باشید.

برای تماس با کلینیک برای حضور در گروه درمانی وجودی یا پویا، روی دکمه ی تماس با ما کلیک کنید. تماس با مجموعه

تکنیک های روان درمانی در کنار فعالیت های بدنی ویژه. این برنامه با مدیریت و تقویت بدن و ذهن به صورت یکپارچه گام بزرگی در رشد و تعالی انسان به حساب می آید. این متد علاوه بر علمی بودن، با تمرکز روی برنامه های ورزشی ویژه ای به شما کمک می کند تا دو وجهه ابراز و کنترل را در خود بالا برده و در کنار تمرین های روانی، فعالیت بدنی و تنظیم فرایند های احساسی، مسایل روانشناختی خود را حل کرده و به شادی و کامیابی در زندگی برسید.

این متد خلاق به صورت یک ابداع از طرف جناب آقای دکتر حامد کاشانکی ارائه و به صورت انحصاری توسط ایشان ارائه می شود.