قوانین

مراجع گرامی، عالی مشاور یک سامانه ی خدمات روان شناسی و مشاوره به صورت بر خط (آنلاین) است. این سامانه هدف خود را کاهش محدودیت های زمان و مکان و دسترسی مستقیم به روان شناسان و مشاوران قرار داده است.با توجه به حساسیت موضوع حفظ حریم خصوصی مراجعان و تعهد ما برای حداکثر راز داری، قبل از ثبت نام لازم است تا موارد ذیل را ملاحظه و پس از تایید آن ، امکان ادامه ی فعالیت برای دریافت مشاوره ی بر خط را خواهید داشت:

1- ثبت نام شما در عالی مشاور ، با رضایت شخص شما انجام شده است.

2- اطلاعاتی که در عالی مشاور مطرح کرده و یا از طریق ارسال فیلم و صوت در اختیار روان شناسان و مشاوران سامانه قرار می دهید، فاقد بار حقوقی است و تنها در فرآیند مشاوره و روان درمانی قابل استفاده خواهد بود.

3- مراجع گرامی، شما متعهد می شوید که گفتگوی خود با مشاور و روان شناسان، عکس ، فیلم و یا صوتی را ضبط نخواهید کرد. ضبط و انتشار این گفتگو به دلیل محرمانه بودن، نقض حریم خصوصی است.

4- متن گفتگوی شما با روان شناسان و مشاوران عالی مشاور، به عنوان سندی برای محاکم قضایی فاقد اعتبار است. در صورتی که مراجعی نیازمند دریافت گواهی برای محاکم قضایی است، مستقیما و حضوری باید درخواست خود را مطرح و تنها به صورت حضوری چنین گواهی هایی صادر خواهد شد.

5- انتشار تصویر، صوت و فیلم گفتگوی شما با مشاوران و روان شناسان، به صورت جزئی یا کامل، بدون صوت یا با صوت، بدون تصویر یا با تصویر در فضای اینترنت و یا انتشار آن از هر طریق دیگر، نقض حریم خصوصی و ممنوع است.

6- هزینه های پیشنهادی برای دریافت مشاوره و خدمات روان شناسی بر اساس جدولی که در سامانه وجود دارد، قطعی است. اما عالی مشاور آماده است تا درصورت محدودیت مالی شما، تسهیلات ویژه ای را در اختیار شما قرار دهد. بدین منظور لطفا با دفتر عالی مشاور تماس گرفته هماهنگی فرمایید

7- سامانه ی عالی مشاور طبق جدول برنامه های خود، زمانی را از یک مشاور و روان شناس دریافت و آن را در صورت ثبت نام برای یک مدت زمان مشخص در اختیار شما قرار می دهد. در صورتی که در زمان پیش بینی شده برای انجام گفتگو حاضر نشوید ، زمان شما از دست خواهد رفت. با این توصیف، امکان جبران آن وجود ندارد. پس برای دریافت خدمات، لطفا بر اساس زمان برنامه خود اقدام فرمایید. بدیهی است با سپری شدن زمان و غیبت شما برای گفتگو، مسئولیتی متوجه عالی مشاور نخواهد بود.

© تمامی حقوق این سایت متعلق به عالی مشاور می باشد.