رزرو زمان

لطفا اطلاعات خود را وارد کنید. با شما تماس خواهیم گرفت. لطفا توجه داشته باشید که این فرم به منزله ی پذیرش اولیه است و برای تعیین وقت باید باید به صورت تلفنی هماهنگی لازم به عمل بیاید.

اطلاعات خود را وارد کنید.

در کوتاه ترین زمان با شما تماس خواهیم گرفت.

چند نکته ی قابل توجه قبل از این که بخواهید نوبت بگیرید

این نکات به شما کمک می کنند تا بهتر بتوانید مسئله ی خود را بیان کنید و به صورت دقیق تری از امکانات مجموعه استفاده نمایید.

تعداد زیادی از مشاوران در مجموعه ی شما فعالیت می کنند. از کجا بدانم که مشکل من مورد تخصص کدام مشاور است؟

علاوه بر این که می توانید از بخش مشاوران تخصص هر مشاور را به تفکیک ببینید، می توانید موضوع مشاوره ی خود (مثلا پیش از ازدواج یا افسردگی) را به در متن پیام ذکر کنید یا در تماس تلفنی مستقیما به مجموعه انتقال دهید. در این صورت ما از بین مشاوران، فردی که به موضوع شما نزدیک تر است و تخصص بیشتری در حوزه ی مسئله ی شما دارد را به شما معرفی می کنیم.

من می خواهم با مشاور خاصی از مجموعه ی شما مشاوره داشته باشم. آیا امکان رزرو فقط برای آن مشاور وجود دارد؟

در صورتی که برای مشاور خاصی وقت رزرو می کنید لازم است تا نام مشاور و موضوع مشاوره را در بخش متن پیام بنویسید. اگر می خواهید به صورت تلفنی با مجموعه تماس داشته باشید باید این دو موضوع را به منشی کلینیک انتقال دهید. توجه داشته باشید که برخی از مشاوران به دلیل حجم بالای تقاضا، زمان در دسترس ندارند و شاید مجبور شوید تا در لیست انتظار مدتی منتظر نوبت باشید. در این صورت و در صورت تمایل می توانید از مشاوران دگیر مجموعه استفاده کنید.

من و همسرم می خواهیم با هم مشاوره بگیریم. آیا امکان این که دو نفر با هم در اتاق درمان حاضر شوند وجود دارد؟

این امکان وجود دارد که شما و همسرتان با هم در اتاق درمان حاضر شوید و هر دو با مشاور صحبت کنید. برای مسایل زوجین، دو نوبت پشت سر هم باید رزرو شود. لطفا در متن پیام این نکته را ذکر کنید و یا در تماس تلفنی به منشی کلینیک، این مسئله را بیان کنید که می خواهید به صورت زوجی با مشاور صحبت نمایید.

هزینه های مشاوره به چه شکلی است؟

هزینه های ارائه ی خدمات روانشناسی به صورت مصوب از طرف سازمان نظام روانشناسی، تعیین می شود. برای اطلاع بیشتر از هزینه ها بهتر است با مجموعه تماس بگیرید. شماره ی تماس در انتهای این صفحه در دسترس است.